«

»

יול 08

בית גלית איטליה ירושלים – כל פאה בכל עיצוב

אנחנו מעדיפים את הטבעי על פני המלאכותי, ובכך אין ספק. אין שום טעם לנסות ולהצדיק את הבחירה בחבישת פאה במישור של העדפה אישית. חבישת פאה על ידי נשים חרדיות, נובעת מכללי ההלכה, כללים טובים מספיק כדי להצדיק את הסתרת השיער הטבעי באמצעות פאה נוכרית. אלא שהיום, פאה נוכרית היא לא מה שהייתה פעם, וכיום ישנן פאות המדמות שיער טבעי באופן כמעט מושלם. למעשה, ישנם מקרים רבים בהם לא ניתן להבחין כלל בכך שהאישה חובשת פאה, אלא שכדי להשיג את התוצאה הזאת יש צורך לבצע עיצוב מקצועי של הפאה, ממש כמו שמציע בית גלית איטליה ירושלים.

עולם מגוון ועשיר של פאות

עולם הפאות הנוכריות הוא עולם מגוון, בתוכו ניתן למצוא פאות מסוגים שונים, הנבדלים זה מזה בפרמטרים של סוג סיבי השיער, אורך הסיבים, צבע הסיבים וכמובן מידת הפאה. הבדלים אלה יכולים להשפיע על האסתטיקה של הפאה והתאמתה לאישה החובשת אותה, אך הם יכולים להשפיע גם בהיבטים נוספים כמו מחיר הפאה, עמידות הפאה לאורך זמן, קלות הניקוי שלה, תחושת המגע בה וקלות העיצוב שלה. בהתאם לכך, כאשר נכנסים לתהליך של בחירת פאה, בהחלט מומלץ לעשות זאת בליווי אנשי המקצוע המתאימים, ואת אנשי המקצוע האלה אפשר למצוא בתוך הצוות המקצועי של בית גלית איטליה ירושלים.

בית גלית איטליה ירושלים

הדרכה בטיפוח, תחזוקה ועיצוב פאות

בית גלית איטליה ירושלים מסייעת לנשים חרדיות בכל מה שקשור לבחירת הפאה, תחזוקת הפאה ועיצוב הפאה. במקום ניתן למצוא שורה ארוכה ומגוונת של דגמי פאות בשלל צבעים, אורכים וסוגי שיער, ללמוד כיצד לטפח את הפאה ולתחזק אותה לאורך זמן ובאופן עצמאי ללא סיוע של אנשי מקצוע, וכן ללמוד כיצד לעצב את הפאה ביום יום או לקראת אירוע חשוב. כמו כן, ניתן לקבל שירותי עיצוב פאות כשרוצים עיצוב מיוחד ויוצא דופן.

כל מה שאפשר לעשות עם פאה

אחרי השיער הטבעי שלך, הדבר הטוב הבא היא הפאה, ועם הידע המקצועי המתאים והאפשרויות הטכנולוגיות הקיימות, ניתן להפוך את הפאה לדבר הקרוב ביותר לשיער אמיתי, ויש מי שיוכל לסייע לך בכך, הן ברמת היום יום והן לפני אירוע חשוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>