הכול על ניקיון חדרי מדרגות

הכול על ניקיון חדרי מדרגות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
הכול על ניקיון חדרי מדרגות
הכול על ניקיון חדרי מדרגות

דרי המדרגות משמשים אותנו גם באופן שוטף וגם בשעת חירום לעליה וירידה בין הקומות בבניין. בבנייני מגורים ישנים, שבהם אין מעליות, חדר המדרגות הוא אפילו מרכזי יותר וחשוב יותר. גם בקיומה של מעלית ואפילו יותר מאחת בבניין הרי שבעת תקלה חשמלית במעליות, חס וחלילה במקרה של שריפה בבניין או סתם עבור מי שרוצה חיים ספורטיביים ובריאים יותר הרי שחדרי המדרגות יהיו שימושיים וחשובים. ניקיון חדרי מדרגות הינו קריטי גם לבריאות וגם לבטיחות המשתמשים.

החשיבות של חדרי המדרגות בבניין והניקיון שלהם:

חדרי מדרגות בבניין הינם קריטיים גם לשימוש שוטף וגם לשימוש במקרה חירום כפי שאמרנו. על כן הם צריכים להיות פנויים, נגישים וזמינים בכל שלב עבור הדיירים. לא רק בבנייני מגורים אגב גם בבנייני משרדים ובכל מבנה עם קומות שיש בו מדרגות. יש המעדיפים להשתמש במדרגות בלבד ולעתים רבות כאשר המעלית תקועה אין ברירה אלא לעלות ולרדת בבניין באמצעות המדרגות. על כן חשיבותן הרבה.

לנקוט באמצעי בטיחות וזהירות בעת הניקיון ולאחריו:

חשוב לשים שילוט אזהרה נגד החלקה לפני, במהלך ולאחר השטיפה ועד כמה שעות לאחריה כאשר הרצפה יבשה לחלוטין. כמובן שעל האדם הבוגר חלה האחראיות לרדת ולעלות במדרגות בזהירות בכל מקרה אולם כאשר הרצפה רטובה או אפילו מעט לחה לפרקים הרי שמדובר בסכנה רבה לכל אדם ובכל גיל. על כן שלטי האזהרה חיוניים מאוד.

עבודה מול חברת ניקיון מנוסה ומקצועית:

ניקיון המדרגות צריך להתבצע בצורה יסודית, כולל מעקה התמיכה וכאשר צריך לפנות היטב את המים ככל הניתן עם סיום השטיפה, להשתמש בסמרטוט כדי למנוע הישארות של סימני השטיפה במקום. לבסוף כדאי להשתמש בחומרי ניקיון מבשמים ואיכותיים שיתרמו לתחושה הנעימה במקום, במיוחד בחדרי מדרגות שבהם אין הרבה אוורור. לכן חשוב לעבוד מול חברה מקצועית ומנוסה שיודעת את כל זה ותספק לכם את השירותים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

נעליים אורטופדיות
בריאות

הכל על נעליים אורטופדיות

אנשים רבים סובלים מביעות שונות כמו כאבי גב, רגליים, ברכיים, כאבי ראש ועוד שלל תסמינים, תסמינים אשר במקרים רבים יכולים לנבוע כתוצאה מיציבה לא נכונה

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.