הכל על המרת וידאו לקבצים דיגיטליים

בעבר כולנו עשינו שימוש במצלמות וידאו בפורמט VHS אשר היו ללא כל צל של ספק שיא השכלול בצילום אירועים משפחתיים מסוגים שונים כאלה ואחרים. צילמנו טיולים עם הילדים, טקסי סיום של שנת הלימודים, אירועים בחגים, נסיעות לחו”ל וכדומה. מסתבר כי מטבע הדברים כתוצאה מכך עם השנים הצטברו עשרות רבות של קלטות וידאו אשר עליהן רשמנו בקפידה את תוכן הסרט והשנה בה צולם. אבל כיום כל זה נשכח ועבר מן העולם, ואת התיעוד הזה עושים באמצעות מצלמות דיגיטליות עם כרטיסי זכרון גדולים אשר אותם ניתן להעביר למחשב ברגע אחד, לשמור אותם בזכרון, ולעשות בהם שימוש מתי שרוצים ואיך שרוצים. אם כן, לכל  מי שהצטברו בבית קלטות וידאו ישנות עם סרטי המשפחה מומלץ לעשות המרת וידאו לקובץ דיגיטלי מכמה סיבות, ואלו העיקריות שבהן:

  • קלטות הוידאו נשחקות ומתבלות עם השנים מן הסתם, ויש סיכוי שלא תצליחו להקרין אותן בעוד כמה שנים, וכל החומר ילך לאיבוד, חלילה.
  • קלטות הוידאו הישנות הן באיכות נמוכה על פי רוב, וככל שעובר הזמן, האיכות שלהן נשחקת, ועל כן מומלץ לעשות המרת וידאו כל עוד הן ברמה סבירה.
  • המרת וידאו בצורה זו מבטיחה לכם שימור הסרטים הישנים בצורה דיגיטלית ובטוחה לתמיד.
  • המרת הוידאו תאפשר לכם לערוך מסרטים אלה מצגות או סרטים ערוכים בצורה קלה ומהירה למדי.
  • המרת סרטי וידאו איננה יקרה כלל וכלל, וניתן לעשות זאת במקומות רבים אשר מציעים שירות מקצועי זה.

המרת וידאו ל DVD

כיום ניתן לעשות המרת וידאו לדיסקים של DVD ועל ידי כך לזכות פעמיים. הסרטים שלכם יועברו למדיה דיגיטלית והרבה יותר איכותית, הם ישמרו לזמן רב ותוכלו להוריד את הסרטים לזיכרון המחשב כדי לשמר אותם לתמיד. כדי לעשות זאת יש צורך במכשור מיוחד ולא זול ולכן ההמלצה היא להיעזר בשרותיה של חברה מקצועית העוסקת בהמרות של וידאו, המרות של קלטות אודיו, סריקת שקופיות ואפילו בהמרות של סרטי סופר 8 ישנים לדיסקים.

צריכים המרת קלטות וידאו? כנסו עכשיו לאתר של זיכרון צילומי:

http://www.memoriz.co.il/המרת-קלטות-וידאו