הכל על מה שחשוב לדעת על חברת שליחויות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

התקשרות עם חברת שליחויות תקל על חייכם ותאפשר לכם לייעל את יום העבודה. השליחויות יתבצעו במהירות, המסמכים והחבילות יגיעו ליעדן בזמן והכל יתקתק. אך רגע לפני שתתחייבו לחוזה בן שנה, כדאי שתקראו את הדגשים הבאים שבעזרתם תבחינו בין חברת שליחויות אמינה, מזו שכדאי להתרחק ממנה.

פריסה רחבה

אחד הדגשים החשובים בבחירת חברת שליחויות היא יכולתה להעניק שירות נרחב, בפריסה עירונית או בינעירונית. שירות כזה מבטיח שהמשלוח יגיע ליעדו ללא מגבלות ק”מ ובתכיפות גבוהה.

בנוסף, פריסה רחבה מבטיחה הכרה טובה של השטח ויכולת תמרון גבוהה של הנהגים. כך שאם ייווצר פקק תנועה בציר אחד, יוכלו לבחור בציר תנועה אחר ולהתקדם אל עבר היעד.

לכן, לפני חתימה על חוזה התקשרות עם חברת שליחויות בדקו האם ישנה מגבלת קילומטרים, והאם ישנם אזורים בעיר/בארץ אליהם איננה מגיעה.

זמינות מיידית

אחד מהבעיות הקשות ביותר של רשות הדואר הישראלית היא אי יכולתם לעמוד בזמנים. העיכובים במשלוח החבילות וההגעה אל הנמענים גורמת לתסכול גדול בקרב הלקוחות. מכשול זה אינו קריטי אם מדובר במשלוח של בושם, אך הופך לבעייתי מאוד אם מדובר במסמך עסקי ש”תוקע” עסקה כוון שלא נחתם בזמן.

לכן, חברות השליחויות מטפחות יתרון ברור והוא יכולתן להביא את החבילה/מסמך אל היעד בתוך מספר שעות, ביום עבודה אחד או ביום למחרת ולסייע לעסקים להתנהל ללא בעיות ועיכובים.

השירות יקר הערך הזה יינתן לכם בתעריף ממוצע אם תבחרו בשירות משלוחים רגיל, ובתוספת של מספר שקלים אם תבחרו בשירות “אקספרס” המבטיחה הגעה אל היעד בתוך 24 שעות ופחות.

לכן, לפני חתימה על חוזה התקשרות בדקו מהי ההתחייבות של חברת השליחויות לעמידה בזמנים, ומהו עיכוב שנחשב לסביר מבחינתה. בדקו בהזדמנות זו מהו תעריף “משלוח אקספרס” ומהו הזמן המשוער להעברת המשלוח.

יכולת מעקב אחר התקדמות השליחות

אם נחזור לרגע לבעיות התפקוד של דואר ישראל נגלה שהדבר השני שלקוחות מתלוננים עליו הוא אי יכולת לעקוב אחר התקדמות המשלוח. העובדה שחבילות “פשוט נעלמות” בדרך שבין המוען לנמען גורמת לא רק לעוגמת נפש, אלא גם להפסד כספי.

לכן, חשוב לוודא שחברת השליחויות מספקת אמצעי פשוט למעקב אחר שליחויות. רוב החברות מספקות מספר שליחות שניתן להזין לאתר הבית של החברה ולעקוב אחר התקדמות השליחות, או שירות הודעות SMS המעדכן בזמן אמת על מצב השליחות ועוד. בדקו מה מציעה חברת השליחויות והאם אמצעי המעקב זמין ונוח לכם.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

כלב לבוש במדי רופא
בעלי מקצוע

הכל על שירותי וטרינר חירום

שלי היא בחורה צעירה בת 27 לערך המתגוררת לבדה באזור המרכז. שלי מגדלת כלב מתוק מסוג גולדן רטריבר. במהלך כמה שעות ביום הוא נשאר לבד

הרמת סינוס
רפואה

הכל על הרמת סינוס

מתי עושים ניתוח הרמת סינוס ובאיזו שיטה? כאשר אדם מאבק שיניים טבעיות באזור העליון של השיניים הטוחנות, נוצרת ספיגה של הרכב האלוואולרי בצורה כזו שאיננה

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.