הכל על מכונות מיון ומילוי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מערכות שונות שמסוגלות למיין מוצרים ולמלא אותם על פי דרישה אוטומטית הן חלק בלתי נפרד מענפי התעשייה שונים.

קודם כל, כדאי לדעת שבתוך מכונות אריזה כאלה יש מגשי הזנה של קרטונים ואפשרות להזנת המגשיות ממחסנית. זה אומר שבמידה ומשתמשים במכונות מן הסוג הזה, ניתן לחסוך זמן יקר בכל הנוגע להעברת המוצרים שאותם רוצים לארוז מפס הייצור ועד אזור הקלט של המכונה. בנוסף, המכונה יכולה להתאים לסוגים שונים של מוצרים.

איך בוחרים מכונות אריזה שמיועדות גם למיון ולמילוי?

הבעיה מבחינת לקוחות הקצה וגם נציגי המפעלים, הארגונים והחברות היא שלא תמיד קל לבחור את המכונות המתאימות לטובת מיון ומילוי. בניגוד למכונות רגילות שמיועדות רק לאריזה, כאן מדובר על מכונות שהמטרה שלהן היא לבצע עוד פעולות שונות במקביל. לכן, את המכונות הללו חשוב לבחור על פי פרמטרים אובייקטיביים ובהם:

א. מפרט טכני – המפרט של כל מכונה קובע מה אפשר או אי אפשר לעשות איתה. בעזרת המפרט אפשר למשל לדעת מה היקף הפעילות עם המכונה, מה ההספק שלה בכל שעה או יום ואיזה מוצרים ניתן לארוז איתה. לחילופין, אפשר להשתמש במפרט כדי לנסות לשער את היקף המיון והמילוי של המכונה עבור מוצרים שונים.

ב. בטיחות – מכונות אריזה מכל סוג בוחרים לפי שיקולי בטיחות. אם רוצים לספק עבור העובדים את תנאי הבטיחות האידיאליים, יש לוודא שגם המכונה עומדת בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. את הסטנדרטים הללו ניתן לבדוק לפי שם היצרן של המכונה ועל פי המלצות שיש עליה.

ג. מחיר – המטרה היא מטבע הדברים לחסוך בהוצאות על מכונות אריזה – אך מבלי שזה יבוא על חשבון הביצועים. לכן הפתרון הוא להשוות בין מחירי מכונות ולהתייחס גם למחירון המקובל בענף, כדי להיערך להוצאה הכספית הרלוונטית לכל לקוח או לכל חברה.

נכון להיום, אפשר למצוא מכונות כאלה בתעשייה הקלה והכבדה, בענף החקלאות וגם בענפי הפארם, הקוסמטיקה והטיפוח. עם זאת, נדמה שדווקא לקוחות הקצה לא מודעים לחשיבות של המכונות ולאופן שבו הן פועלות.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

נעליים אורטופדיות
בריאות

הכל על נעליים אורטופדיות

אנשים רבים סובלים מביעות שונות כמו כאבי גב, רגליים, ברכיים, כאבי ראש ועוד שלל תסמינים, תסמינים אשר במקרים רבים יכולים לנבוע כתוצאה מיציבה לא נכונה

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.