הכל על ניקיון משרדים

נקיון של משרד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

ישנה חשיבות עליונה בשמירה על רמת ניקיון גבוהה במשרד שלכם. אין זה משנה אם מדובר על משרד רואי חשבון, משרד עורכי דין, משרד חקירות, או כל משרד אחר. הניקיון הוא חשוב, משום שהוא מסייע לשמור על אווירת עבודה נעימה יותר, מגביר את תפוקת העובדים, וכמובן יוצר רושם הולם יותר עבור הלקוחות. כאשר לקוח חדש נכנס למשרד – אם הוא רואה משרד מלוכלך ומוזנח, הוא יכול להסתייג ואף לבצע פניית פרסה. לכן, חשוב מאד לשמור על רמה גבוהה מאד של ניקיון משרדים. אז איך עושים זאת, ואיך בוחרים חברה מקצועית במידת הצורך?

כך תשמרו על ניקיון במשרד

  • ניקיון מצד העובדים – ראשית, חשוב מאד לשמור על ניקיון משרדים, באמצעות שמירה על הסדר והניקיון בסביבה של העובדים והמנהלים. חשוב מאד שכל אדם ידע לשמור על סביבתו מאורגנת ומסודרת ברמה טובה. הדבר כולל בין השאר פינוי של ניירות לפחי אשפה או לגריסה, ניקוי אבק מהשולחן ומהמחשב, ניקיון של כתמים שנוצרו ממזון ושתיה, וכיו”ב. זכרו שגם אם אתם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, עדיין יש חובה אישית על כל עובד לשמור על סביבתו – ממש כשם שאנשים שוכרים מנקה מקצועית לבית, אך עדיין שומרים על הסדר והניקיון בעצמם ביומיום.
  • שכירת חברה מקצועית – רוב המשרדים, שוכרים חברת ניקיון, אשר מבצעת ניקיון משרדים עבורם. כאמור, לא מדובר על סידור שולחנות העובדים, אלא על ניקיון ברמה גבוהה יותר – טאטוא, שטיפת הרצפה, שאיבת אבק, ניקוי חלונות, וכיו”ב. ניקיון זה יכול להתבצע מידי יום, ובחלק מהמשרדים (בייחוד במשרדים קטנים יחסית), מדובר על ניקיון שנערך פעם או מספר פעמים בשבוע. חשוב מאד לשים לב, שבמידה ואתם יוצרים קשר עם חברת ניקיון מקצועית, יש לשים לב איזה שירותי ניקיון היא מעניקה, ולהשוות בין כמה הצעות מחיר.
  • שירותי ניקיון מיוחדים – לעתים, אתם תזדקקו לשירותי ניקיון מיוחדים, שאמנם אין בהם צורך באופן קבוע, אך אחת למספר חודשים, יש בהם צורך. כך למשל, שירות של ניקוי ספות, ניקיון פוליש לרצפה מבריקה בכניסה למשרד, או שירות מיוחד של ניקיון בגובה, במידה ויש לנקות חלונות במשרדים במבנים רבי קומות. במקרים הללו, פונים כמובן לחברת ניקיון משרדים, שתיתן לכם הצעת מחיר עבור השירות המיוחד. אם אתם כבר שוכרים את השירות של חברת ניקיון, לניקיון קבוע של המשרד, כדאי לבדוק האם היא מעניקה גם שירותים מיוחדים אלו.

לא להקטין ראש

הדבר שחשוב לזכור, בכל מה שנוגע אל ניקיון משרדים, הוא שאסור להקטין ראש. אל תגידו לעצמכם שיהיה בסדר, ושאתם תנקו מחר, או שתיצרו קשר עם חברת ניקיון בשבוע הבא. זכרו שלכלוך לא נוטה להיעלם מעצמו, אלא רק להצטבר. לכן, הודיעו לעובדים שלכם שעליהם לשמור על סביבת עבודה נקיה ומסודרת, ערכו אף תורנות שטיפה לכלים במטבחון, ובמקביל צרו קשר עם חברת ניקיון מקצועית לטובת ניקיון איכותי של המשרד.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

נעליים אורטופדיות
בריאות

הכל על נעליים אורטופדיות

אנשים רבים סובלים מביעות שונות כמו כאבי גב, רגליים, ברכיים, כאבי ראש ועוד שלל תסמינים, תסמינים אשר במקרים רבים יכולים לנבוע כתוצאה מיציבה לא נכונה

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.