הכל על סוגים של מוצרי לד

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

גופי תאורת לד מגיעים במגוון רחב של צבעים ומחירים. בגלל שאחד היתרונות של נורות מן הסוג הזה הוא שניתן לייצר אותן בצבעים שונים, אפשר גם לשלב אותן במערכות תאורה לבית או למשרד. הנה למשל כמה סוגים בולטים של מוצרים שאחריהם שווה לעקוב:

א. גופי תאורה צמודי קיר – גוף תאורה צמוד קיר משמש לתאורת פנים ובזכות נורות הלד הוא פולט זווית רחבה של אור נעים. כמו כן, נורות הלד מתאימות עבור סוג כזה של מוצרים כי הן פולטות מעט חום ואפשר להישאר לידן בלי לחשוש מכוויות.

ב. פרופיל תאורה שקוע – אפשרות אחרת לתאורה בחלל הפנים של הבית או המשרד היא להשתמש בפרופיל שקוע. כאן היתרון קשור לא רק לתכונות של נורות לד, אלא גם לעובדה שהפרופיל עצמו לא גוזל מקום מחלל הפנים והוא מיוצר מאלומיניום עם עדשה מיוחדת שמספקת פיזור אור אחיד.

ג. גוף תאורה צמוד תקרה – בניגוד לגוף תאורה צמוד קיר שמתאים בעיקר לחדרי שינה, גוף תאורה צמוד תקרה יכול לשדרג גם את המטבח או הסלון. בגוף תאורה צמוד תקרה חוסכים במקום והוא זמין במגוון צבעי הנורות.

ד. מנורות תלייה – אי אפשר לדבר על סוגים שונים של מוצרי לד בלי להזכיר את מנורות התלייה. נכון להיום, נורות לד הן הפתרון השכיח והנפוץ ביותר בעיצוב מנורות בכל גודל ומכל סוג. במוצרים כאלה, המנורה עצמה מיוצרת מאלומיניום והיא זמינה בצבעים שונים.

איך בוחרים מוצרי לד?

בחירה נכונה של תאורת לד לא קשורה רק למוצרים עצמם. אם רוצים ליהנות מהיתרונות של תאורה כזו, צריך להביא בחשבון את גודל החלל ואת אופי השימוש בו. בשלב הראשון, בודקים למשל מה היקף התאורה הרצוי לחדרי שינה ולחדרי עבודה. לאחר מכן, מגדירים את מסגרת התקציב ומבררים לגבי פערים בין המוצרים הקיימים.

השקעה חד פעמית בנורות לד מחזירה את עצמה כי הן חסכוניות ומחזיקות מעמד זמן ממושך. בהקשר הזה, צריך להתייחס אל עיצוב מחדש של חלל הפנים בתור דרך טובה לשפר את איכות החיים.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

רפואה

הכל על ניתוחי אוזניים

מוטרדים מהעובדה כי האוזניים שלכם בולטות? נמאס לכם לסבול הצקות הקשורות לגודל האוזניים שלכם? כיום ניתן בקלות לתקן את הפגמים האסטטיים על ידי ניתוח אוזניים.

Uncategorized

הכל על טיפולי CBT

לאורך השנים השתכללו אינספור שיטות טיפול בעולם הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה ובכלל אנשים עוברים לטיפול באמצעות שיטות טבעיות יותר מאשר בטיפול בתרופות. טיפולי CBT הנם טיפולים פורצי

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.