הכל על סוגי מנעולים ומפתחות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

חיי היום יום שלנו מלאים בסוגים שונים של מנעולים ומפתחות, וצריך להכיר אותם

במהלך חיי היום יום השגרתיים שלנו, אנחנו עושים שימוש בסיסי ביותר בסוגים שונים ומגוונים של מנעולים ומפתחות – בבית שלנו, ברכב שלנו, במקום העבודה שלנו – ואנחנו מקבלים את כל אלה בצדק כמובנים מאליהם למדי. עם זאת, חשוב להבין כי הסוגים השונים של המנעולים והמפתחות הם אלה שמאפשרים לנו ליצור את הביטחון האישי הבסיסי שנחוץ לנו, ואנחנו גם צריכים לקבל לעתים קרובות החלטות או שירותים שונים שנוגעים למנעולים ולמפתחות – החל משכפול מפתחות, דרך החלפה של צילינדרים ועד פריצות מנעולים במידת הצורך, ולכן כדאי להכיר את הסוגים השונים האלה.

סוגים שונים של מנעולים וסוגים שונים של מפתחות, ומה שצריך לדעת עליהם

  • מנעולי בית – מנעולי בית שונים נבדלים בין מנעולים המשמשים לדלת ראשית, לבין אלה המשמשים את החדרים הפנימיים השונים. מנעולים המשמשים לדלת ראשית יהיו בדרך כלל מנעולי רב בריח – מנעולים גדולים וכבדים בעלי רמת בטיחות גבוהה, שאינם פשוטים לפריצה, ושצריכים לספק ביטחון אישי מקסימלי. אלה מבוססים על מערכת ייחודית של שקעים במפתח, כולל שקע ביטחון ספציפי שנועד למנוע שכפול לא מורשה במקרים מסוימים. במנעולים כאלה, לעתים נדרש כרטיס מיוחד עבור שכפול מפתחות. מנעולים פנימיים יהיו בדרך כלל פשוטים יותר – כחלק ממנגנון הדלתות או על בסיס מפתחות אפס.
  • מנעולים מיוחדים – ישנם לא מעט מנעולים מיוחדים בשגרת היום יום שלנו. דוגמה טובה היא המנעולים האחראיים על הרכב שלנו, המבוססים על מנגנון מכני בסיסי למדי של מנעול, אבל כוללים גם מנגנון אלקטרוני שנועד למנוע פריצה לרכב וגניבה שלו. שכפול מפתחות שכאלה דורש בדרך כלל גם התחברות למערכת הנעילה האלקטרונית של הרכב, והדבר דורש אנשי מקצוע ברמה גבוהה יותר.

כעת, יש לכם את הידע הבסיסי הנדרש עבור החלטות שונות שנוגעות למנעולים ומפתחות

בכל מקרה, כל מה שנוגע למנעולים ולמפתחות צריך לקבל מענה מקצועי – הן בהתקנה שלהם בבית שלכם, והן במצבים בהם נדרש שכפול מפתחות, פריצת מנעול או החלפת צילינדר. כשאתם מכירים את האפשרויות השונות ויודעים מה אופי השירות שנחוץ לכם – אתם גם יודעים איזה שירות מקצועי של מנעולן נחוץ לכם בעת הצורך.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

Uncategorized

הכל על טיפולי CBT

לאורך השנים השתכללו אינספור שיטות טיפול בעולם הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה ובכלל אנשים עוברים לטיפול באמצעות שיטות טבעיות יותר מאשר בטיפול בתרופות. טיפולי CBT הנם טיפולים פורצי

Uncategorized

הכל על סיפורו של רבי מאיר בעל הנס

רבי מאיר בעל הנס חי בתקופה של לפני 2,000 שנה לערך בדור השני של התנאים לאחר חורבן בית המקדש והדור הרביעי של התנאים בסך הכול.

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.