הכל על סריקת תמונות לפורמט דיגיטלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

עם השנים, הצטברו אצלכם מן הסתם עשרות אלבומי תמונות, עם מאות תמונות שונות מתקופות שונות בחייכם. לא פעם, מדובר על אלבומים עם תמונות מלפני עשרות שנים, ולעתים אף מדובר על תמונות מלפני 100 שנה! אתם רוצים שהתמונות הללו יישמרו היטב עבור הדורות הבאים ללא כל צל של ספק, וחוששים כמובן ממצב שבו התמונות ייהרסו או ילכו לאיבוד. הפתרון הטוב ביותר לכך, הוא כמובן לסרוק את כל התמונות בסריקה דיגיטלית. לסריקה כזו, מומלץ לפנות לגורם מקצועי. מדוע?

כל היתרונות בשירות סריקה מקצועי

  • טיפול בכמויות גבוהות – אם אתם רוצים לסרוק תמונה או שתיים, אפשר אולי לבצע זאת בסורק הביתי. אולם כשיש לכם חמישה אלבומים גדושים בתמונות לסריקה – מומלץ בחום לפנות לגורם מקצועי שיוכל לבצע את העבודה הזו במהירות, ביעילות, ואתם תוכלו לחסוך לעצמכם את הזמן והטרחה.
  • תיקון תמונות פגומות – יש לזכור שלא פעם, תמונות ישנות הן גם פגומות – יש כתמי צבע שונים שיכולים להופיע, טשטושים, בעיות בבהירות התמונה, וכיו”ב. מכון מקצועי אשר סורק תמונות, טורח גם לבצע תיקונים לתמונות – הן על גבי העותק הפיזי עצמו במידה ונדרש, והן תיקונים דיגיטליים לאחר הסריקה.
  • גיבוי איכותי – במידה ואתם סורקים את התמונות בביתכם, הן יהיו שמורות ככל הנראה רק על המחשב האישי. לעומת זאת בסריקה מקצועית תוכלו לקבל את התמונות גם כקבצים דיגיטליים על המחשב, אך גם לקבל אותם צרובים על תקליטור DVD, או בכל דרך אחרת שתרצו. ניתן אף להדפיס את התמונות מחדש במידת הצורך.

פתרון נוח ומשתלם

חשוב מאד לציין, כי שירותי הסריקה אף אינם יקרים במיוחד, ומדובר לרוב על כמה עשרות שקלים בלבד לאלבום מלא בתמונות. מדובר על שירות שהוא משתלם, וכמובן שדרך הסריקה, תוכלו לשמור את התמונות למען הדורות הבאים.  כמובן שתוכלו לסרוק כמה אלבומים שרק תרצו, וכל המרבה – הרי זה משובח.

הכתבה באדיבות חברת פיקס פיקסל

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

נעליים אורטופדיות
בריאות

הכל על נעליים אורטופדיות

אנשים רבים סובלים מביעות שונות כמו כאבי גב, רגליים, ברכיים, כאבי ראש ועוד שלל תסמינים, תסמינים אשר במקרים רבים יכולים לנבוע כתוצאה מיציבה לא נכונה

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.