הכל על צביעת מתכות באופן מקצועי

מתכת צבועה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

יש לכם מוצרים או רכיבים ממתכת שאתם מעוניינים לצבוע? חשוב מאד לזכור, שכאשר מדובר על עבודה של צביעת מתכת, הרי שהיא שונה באופן מהותי מצביעה של חומרים אחרים. בעוד שצביעה של חומרים כמו גבס או עץ היא פשוטה למדי, ויכולה להתבצע עם ציוד ביתי, הרי שצביעה של מתכת, היא עניין שראוי לשמור לידיים מקצועיות. יש לזכור, שהמתכת היא חומר שונה, שיש לו רגישויות משלו, ולכן הצבע מספק עבורו לא רק שכבה של עיצוב – אלא גם שכבת בידוד חשובה מאד של המתכת, מפני פגעי האקלים ומפני נזקי הקורוזיה. לכן, במידה ואתם פונים לגורם מקצועי בתחום, איך אפשר לראות שהוא מבצע את צביעת המתכות באופן מקצועי?

הדרך לבחינת הגורם המקצועי

  • עבודה אחידה – עבודה טובה של צביעת מתכת, היא עבודה שבה התוצאות הן אחידות. הווה אומר – אם יש צורך בצביעה של מספר גבוה של פריטים ממתכת, חשוב מאד שהמראה הסופי שלהם יהיה אחיד. עם על מוצר אחד תהיה כמות גבוהה יותר של צבע ועל האחר פחות – הדבר יהיה בולט באופן ניכר מאד כאשר המוצרים יהיו מסודרים על המדפים, והדבר כמובן ישפיע על איכות הצביעה שלהם. לכן, חשוב לראות ששיטת העבודה של הגורם המקצועי שמבצע את הצביעה היא כזו, שבה המוצרים יספגו באופן שווה את כמות הצבע. הדבר מתבצע בין השאר ע”י סידור המוצרים במרחקים שווים אחד מהשני, בטורים מיושרים.
  • גימור מתאים – לכל מוצר ממתכת, יש רמת גימור מסוימת אשר נדרשת ממנו. יש מוצרים ממתכת עבורם נדרשת רמת גימור שמותאמת לחומרים מוליכים, יש כאלה שבהם תידרש רמת גימור של ציפוי חזק שמונע קורוזיה, ויש עוד שפע של אפשרויות נוספות. מכל מקום, חשוב מאד לראות שהגורם אשר מבצע את צביעת המתכות, יכול לספק שפע של מוצרים לגימור הסופי של הצביעה, שתתאים לצרכים שלכם.
  • בקרת איכות אנושית ואוטומטית – בעבודה של צביעת מתכת בכמויות גדולות, חשוב מאד לראות שהגורם משבצע את הצביעה, מבצע גם בקרת איכות על העבודה שלו. יש לזכור, שבכמויות גדולות, פריטים מסוימים יכולים להיעלם מהעין, וכך לצאת מתהליך העבודה כשהם בעייתיים מאד. לכן, חשוב מאד לראות שלצד העבודה עצמה, יש גם עבודת בקרה רצינית, על כל המוצרים שיוצאים תחת הידיים של הגורם המקצועי שאליו פניתם מבעוד מעוד.
  • גיוון הצבעים – מעבר לכל מה שפורט עד כה, יש לזכור שאחת הסיבות המרכזיות בגינן אתם רוצים לצבוע את המתכות השונות, הוא בכדי שהן ייראו מושכות ויפות. הצבע מכסה על המראה של המכתת החשופה והקרה. לכן, צביעת מתכת צריכה להתאפשר במגוון רחב של צבעים, כך שאתם תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם מחפשים.

ולמי אפשר לפנות?

לצורך הזמנת עבודות של צביעת מתכת, מומלץ בחום לפנות לגורמים שעוסקים בכך באופן מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כך למשל, מפעלים בתחום הצביעה או מצבעות רהיטים, יכולים לספק לכם מענה איכותי במיוחד, לכל דרישה שעולה בתחום.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

נעליים אורטופדיות
בריאות

הכל על נעליים אורטופדיות

אנשים רבים סובלים מביעות שונות כמו כאבי גב, רגליים, ברכיים, כאבי ראש ועוד שלל תסמינים, תסמינים אשר במקרים רבים יכולים לנבוע כתוצאה מיציבה לא נכונה

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.