הכל על שילוח בינלאומי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

על שילוח בינלאומי וקשר עם קרובי משפחה בחו”ל

השירות של שילוח בינלאומי מקושר לעתים קרובות לחברות מסחריות או לארגונים שונים שמקיימים קשר עם מוסדות בחו”ל, ומעת לעת נדרשים לשלוח סחורות מחוץ לישראל. עם זאת, חשוב מאד להבין כי השירות של שילוח בינלאומי, מותאם גם לאנשים פרטיים, לצרכים אישיים לגמרי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך, היא כאשר אנו מבקשים להפתיע קרובי משפחה או חברים שגרים בחו”ל, לכבוד אירוע אישי ומרגש שלהם (יום הולדת, הולדת ילד חדש), או עבור חגים ומועדים שונים. אז איך השילוח הבינלאומי קשור לכך?

שירותי מסחר מעבר לים

  • מהו שילוח בינלאומי? – מדובר על שירות ייחודי של הובלות של טובין מעבר לים. בעצם, כשם שיש חברות שמספקות לכם הובלות ושליחויות בתוך הארץ, כך יש חברות שעושות זאת גם מישראל החוצה, ובכך חוסכות לכם לא מעט זמן ומאמץ.
  • חיסכון ביורוקרטי – חברות שמספקות שירות של שילוח בינלאומי חוסכות לכם את כל המאמץ הביורוקרטי הארוך – כולל בדיקות שונות במכס, מסים שיש לשלם, רישום עבור הסחורה שעולה על האנייה ובדיקה שהיא אכן נפרקה בארץ היעד. כל זה, בלי שאתם צריכים לעשות דבר.
  • הגעה עד ליעד – שירותי השילוח הבינלאומי, ניתנים כמובן בשיתוף עם נציגים בחו”ל, שדואגים שהמתנה ששלחתם, תגיע ליעד במהירות. כך אתם לא תלויים ברשויות הדואר של מדינות זרות – אלא חברה פרטית תדאג להביא את המתנה לקרובים שלכם, עד למקום שבו הם מתגוררים.

מהיר, יעיל ומשתלם

שירותי השילוח הבינלאומי, ניתנים כמובן למגוון רחב של מדינות בעולם שלהן יש יחסים דיפלומטיים עם ישראל. בעזרת השירות של שילוח בינלאומי, אתם יכולים לספק במהירות מתנות לקרובי המשפחה שלכם, ותוך ימים בודדים בלבד, המתנה כבר תגיע ליעד הנכסף, ואתם תוכלו לספק הפתעה נהדרת לאנשים שיקרים ללבכם.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

כלב לבוש במדי רופא
בעלי מקצוע

הכל על שירותי וטרינר חירום

שלי היא בחורה צעירה בת 27 לערך המתגוררת לבדה באזור המרכז. שלי מגדלת כלב מתוק מסוג גולדן רטריבר. במהלך כמה שעות ביום הוא נשאר לבד

הרמת סינוס
רפואה

הכל על הרמת סינוס

מתי עושים ניתוח הרמת סינוס ובאיזו שיטה? כאשר אדם מאבק שיניים טבעיות באזור העליון של השיניים הטוחנות, נוצרת ספיגה של הרכב האלוואולרי בצורה כזו שאיננה

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.