הכל על שילוח בינלאומי

על שילוח בינלאומי וקשר עם קרובי משפחה בחו”ל

השירות של שילוח בינלאומי מקושר לעתים קרובות לחברות מסחריות או לארגונים שונים שמקיימים קשר עם מוסדות בחו”ל, ומעת לעת נדרשים לשלוח סחורות מחוץ לישראל. עם זאת, חשוב מאד להבין כי השירות של שילוח בינלאומי, מותאם גם לאנשים פרטיים, לצרכים אישיים לגמרי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך, היא כאשר אנו מבקשים להפתיע קרובי משפחה או חברים שגרים בחו”ל, לכבוד אירוע אישי ומרגש שלהם (יום הולדת, הולדת ילד חדש), או עבור חגים ומועדים שונים. אז איך השילוח הבינלאומי קשור לכך?

שירותי מסחר מעבר לים

  • מהו שילוח בינלאומי? – מדובר על שירות ייחודי של הובלות של טובין מעבר לים. בעצם, כשם שיש חברות שמספקות לכם הובלות ושליחויות בתוך הארץ, כך יש חברות שעושות זאת גם מישראל החוצה, ובכך חוסכות לכם לא מעט זמן ומאמץ.
  • חיסכון ביורוקרטי – חברות שמספקות שירות של שילוח בינלאומי חוסכות לכם את כל המאמץ הביורוקרטי הארוך – כולל בדיקות שונות במכס, מסים שיש לשלם, רישום עבור הסחורה שעולה על האנייה ובדיקה שהיא אכן נפרקה בארץ היעד. כל זה, בלי שאתם צריכים לעשות דבר.
  • הגעה עד ליעד – שירותי השילוח הבינלאומי, ניתנים כמובן בשיתוף עם נציגים בחו”ל, שדואגים שהמתנה ששלחתם, תגיע ליעד במהירות. כך אתם לא תלויים ברשויות הדואר של מדינות זרות – אלא חברה פרטית תדאג להביא את המתנה לקרובים שלכם, עד למקום שבו הם מתגוררים.

מהיר, יעיל ומשתלם

שירותי השילוח הבינלאומי, ניתנים כמובן למגוון רחב של מדינות בעולם שלהן יש יחסים דיפלומטיים עם ישראל. בעזרת השירות של שילוח בינלאומי, אתם יכולים לספק במהירות מתנות לקרובי המשפחה שלכם, ותוך ימים בודדים בלבד, המתנה כבר תגיע ליעד הנכסף, ואתם תוכלו לספק הפתעה נהדרת לאנשים שיקרים ללבכם.