הלוואות למוגבלים בבנק – מה זה אומר? 

הלוואות למוגבלים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
הלוואות למוגבלים
הלוואות למוגבלים

הגבלה בחשבון הבנק היא לא דבר נעים בכלל. אף אחד לא רוצה לקבל טלפון מהבנק שבו מבשרים לכם שהחשבון שלכם הוגבל. החשבון הופך להיות מוגבל באופן אוטומטי כאשר 10 שיקים חוזרים בחשבון תוך זמן קצר (בדרך כלל בטווח של שנה מהשיק הראשון שחזר לשיק העשירי). במקרה כזה החשבון יהפוך למוגבל למשל שנה וסנקציות שונות יופעלו על בעל החשבון. אין יותר שיקים, אין כרטיסי אשראי, אין מסגרת עו”ש ואין יותר חיוכים מצוות הבנק. לפחות לא עד שתחזרו שוב למוטב ותעבור ההגבלה מהחשבון. במידה ותצטרכו תוספת לתזרים החודשי בשל לחץ כלכלי בתקופה שבה שיקים חוזרים לכם ואתם צריכים לשלם אותם אבל מסיבה מסוימת לא מצליחים לגבש את ההכנסה הנדרשת  תוכלו לבקש הלוואה חוץ בנקאית שתספק לכם את מה שאתם צריכים גם אם החשבון שלכם מוגבל. 

מה אתם צריכים לדעת לגבי הלוואות למוגבלים? 

  • הלוואות למוגבלים יהיו לרוב הלוואות קטנות. הגופים המספקים הלוואות אלו רוצים להרוויח לקוחות חדשים לעסק שלהם יותר מאשר שהם רוצים לעזור לכם (אנו מזכירים. מדובר בגופים עסקיים לכל דבר ועניין). הסיכון שלהם גבוה במתן ההלוואה ללקוחות בעלי חשבון מוגבל ולכן ההלוואות יהיו בסכומים קטנים, לרוב עד 10,000 שקלים ולעתים גם עד 20 אלף. 
  • אם יהיה לכם ערבים או נכס לשעבוד כנגד ההלוואה תוכלו גם לקבל הלוואות גדולות יותר בדרך כלל ויהיה לכם קל יותר לקבל את ההלוואה על אף החשבון המוגבל. 
  • בהיעדר ערבים יהיה לכם קשה לקבל הלוואה אולם תמיד כדאי לנסות ולבדוק את האופציות השונות יש בהחלט גופים שמסייעים לאנשים במצוקה כלכלית עם הלוואות בריביות נמוכות על אף המצב הכלכלי הקשה. 

אם כן, תוכלו לקבל הלוואות למוגבלים לבנק מגופים שונים כמו חברות אשראי, חברות פנסיה וביטוח, עמותות שונות ועוד. תמיד בדקו היטב את הגוף ממנו אתם מבקשים הלוואה ותוודאו שאכן מדובר בגוף מוכר ומורשה לספק הלוואות בצורה חוקית ובטוחה. 

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

נעליים אורטופדיות
בריאות

הכל על נעליים אורטופדיות

אנשים רבים סובלים מביעות שונות כמו כאבי גב, רגליים, ברכיים, כאבי ראש ועוד שלל תסמינים, תסמינים אשר במקרים רבים יכולים לנבוע כתוצאה מיציבה לא נכונה

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.