הכל על מחסני עצים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

מחסני עצים מיועדים לאנשים פרטיים, אנשי מקצוע, יזמים וקבלנים מתחום הבניה, השיפוצים והנגרות. בראש וראשונה, מטרת המחסן היא לרכז תחת קורת גג אחת סוגים שונים של עצים. בעזרת הריכוז של העצים השונים תחת קורת גג אחת, ניתן לקצר את משך הזמן שעובר מהרגע שבו מחליטים להצטייד בחומר גלם מן הסוג הזה ועד שמשיגים אותו.

מלבד ריכוז סוגים שונים של עצים באותו מחסן, המטרה היא להקל על השוואה בין חומרי הגלם. לכל עץ יש כידוע תכונות אחרות שבאות לידי ביטוי בעמידות, במחיר ובנראות, אך הן לא תמיד בולטות בפני עצמן. לעומת זאת, כאשר מציבים את העצים השונים אחד ליד השני בתוך מחסן ייעודי קל יותר לראות את ההבדלים ולהצביע עליהם.

איך בוחרים עצים מהמחסן?

מחסני עצים שונים ממחסנים רגילים. ההבדל העיקרי הוא שבמחסן שמיועד לאחסון סוגים שונים של עצים יש תנאי אקלים, טמפרטורות ולחות ספציפיים. תנאים אלו מאפשרים להגן על העצים לתקופה ממושכת והם מונעים בלאי ושחיקה.

הנה למשל כמה טיפים שיכולים לעזור לנצל את היתרונות של מחסני עצים לעומת מחסנים רגילים:

א. היכרות עם סוגי העצים – מומלץ לנצל את הביקור במחסן על מנת להכיר לעומק את ההבדלים בין סוגי העצים. בעזרת היכרות עם סוגי העצים, אפשר לדעת באיזה דגם להתמקד ואיך לחסוך בהוצאות.

ב. בדיקת המפרט המלא של כל עץ – המפרט של העץ מתאר את העובי והמחיר שלו. אם בודקים את המפרט המלא של כל עץ, חוסכים זמן במהלך שיפוץ של הבית ומקלים על עמידה במסגרת התקציב גם עבור אנשי מקצוע או נגריות.

ג. השוואה בין עצים זמינים לעומת עצים בקטלוג – גם במחסנים ספציפיים שהמטרה שלהם היא לאחסן סוגים שונים של עצים עשויה להיות בעיה של זמינות. כאשר יש בעיה של זמינות, ניתן לפנות אל נציגי המחסן ולהזמין את הדגמים החסרים.

לסיכום, האפשרות לרכוש עצים ממחסן ייעודי אטרקטיבית ויש לה יתרונות. בנוסף, המחסנים שונים מפתרונות האחסון הרגילים גם באופן שבו העצים מסודרים על המדפים ועומדים לרשות הלקוחות.

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

תזונה נכונה
בריאות

מעבר לתזונה נכונה: איך עושים את זה?

המודעות בקרב הציבור בישראל לחשיבות התזונה הנכונה והבריאה הולכת וגוברת בשנים האחרונות. כדי לעבור לתזונה נכונה ובריאה מומלץ לבצע את המעבר באופן הדרגתי כדי להסתגל

משפחה

מה חשוב לדעת על דיור מוגן בגיל השלישי?

הפתרון המומלץ והמתאים ביותר כיום לבני גיל הזהב הוא לעבור לדיור מוגן. יש בתי הורים רבים ברחבי המדינה לכן הבחירה אינה פשוטה, וכאשר מחפשים דיור

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.