הכל על שקיות פלסטיק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כאשר אנו משמשים בשקית מפלסטיק, האם אנו באמת חושבים מה עומד מאחוריה? עבור רובנו, השימוש בשקית הפלסטיק הוא ממש מובן מאליו. בפועל, חשוב להבין שמדובר על המצאה ששינתה את פני האנושות ללא הכר. להמצאה של שקיות הפלסטיק היה שינוי משמעותי מאד בתרבות הצריכה, והן נחשבות עד היום לגורם שקשה מאד להתעלם ממנו. אז אם אתם מעוניינים בשקיות עבור העסק שלכם – מה החשיבות בבחירה בשקית הפלסטיק?

כל התכונות של השקיות מפלסטיק

  • ייצור – ברוב המקרים, שקיות מפלסטיק עשויות ברובן מחומר שנקרא פוליאתילן. מדובר על חומר נפוץ מאד, שניתן לעשות בו מגוון רחב של שימושים. לרוב, הפוליאתילן נמצא בשימוש נרחב הן בשקיות הניילון הדקות, והן בשקיות הפלסטיק העבות יותר. התכונה הייחודית של הפוליאתילן, מאפשרת לשקיות הללו להיות בשימוש רב פעמי. זהו חומר חזק יחסית, שאיננו נקרע בקלות, אך מהצד השני מאפשר גמישות מסוימת, ולכן אפשר למצוא היום עיצובים מגוונים מאד לשקיות הפלסטיק השונות. כמו כן, מכיוון שמדובר על חומר נפוץ, המחיר של השקיות הללו הוא זול יחסית.
  • המצאת השקית – בעבר, לא היה ניתן למצוא אפילו שקית פלסטיק אחת. בעולם כולו השתמשו או בסלי קניות, או בשקיות הנייר, שהיו חד פעמיות, תהליך ייצורן היה מזהם במיוחד, והן היו אחראיות כמובן לכריתת עצים רבים. בשבדיה, עבד מפתח בשנות ה 60 על פיתוח שקית שתהיה לשימוש חוזר וייצורה יהיה פחות מזהם – וכך נולדה שקית הפלסטיק. במהלך שנות ה 70 השקית החלה להיות מיוצרת באופן המוני באירופה, ובהמשך הגיעה לישראל ולעולם כולו.
  • איכות הסביבה – נושא איכות הסביבה נחשב לשנוי במחלוקת. מצד אחד, שוחרי איכות הסביבה טעונים כי שקיות מפלסטיק הן בעייתיות, משום שהן אינן מתכלות, ורבים מהאנשים זורקים אותן. מצד שני, יש לזכור כי תהליך הייצור של השקיות הללו מזהם משמעות פחות מאשר שקיות נייר, מה גם שכאשר מדובר על שקית איכותית באמת – רוב האנשים נוטים לשמור אותה ולעשות בה שימוש רב פעמי, וכך כמות הפסולת קטנה.
  • שימושים לשקיות הפלסטיק – כיום, נוכל לראות שלא מעט מבתי העסק השונים, מעוניינים לעשות שימוש בשקיות הפלסטיק. מכיוון שמדובר על שקיות חזקות שניתנות לשימוש רב פעמי, בתי עסק רבים משקיעים מאד בעיצוב של השקיות שלה. השקיות יכולות להגיע במגוון רחב מאד של צבעם, עם כיתובים משתנים, ולהעביר מסרים שונים. מדובר אם כן, על אמצעי פרסום לכל דבר ועניין.
  • עיצוב תודעה – אחד מהשימושים המרכזיים ביותר בשקיות פלסטיק, הוא בכך שהן מסייעות לעצב את התודעה של הלקוח. כאשר הלקוח שומר את השקית, שיש עליה את הלוגו של החברה, עם סיסמה וצבעים ספציפיים – הוא יודע לזהות את האיכות עם המוצר שרכש, וכל זה אף נעשה באופן שאיננו מודע בהכרח.

אז מה עושים כשצריך שקית?

אם אתם מעוניינים לעשות שימוש בשקיות פלסטיק גם בעסק שלכם, חשוב מאד לפנות לחברה יש לה ניסיון בתחום. חשוב לוודא שתוכלו לקבל שקיות פלסטיק בהתאמה אישית, לפי הדרישות שלכם, כך שההתאמה תהיה לא פחות ממושלמת.

באדיבות חברת:

שקיות אפיק בע”מ
העבודה 37, א”ת בת ים טל’: 5522827 – 03, נייד: 054-7424216
פקס: 5516021 – 03 

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

כלב לבוש במדי רופא
בעלי מקצוע

הכל על שירותי וטרינר חירום

שלי היא בחורה צעירה בת 27 לערך המתגוררת לבדה באזור המרכז. שלי מגדלת כלב מתוק מסוג גולדן רטריבר. במהלך כמה שעות ביום הוא נשאר לבד

הרמת סינוס
רפואה

הכל על הרמת סינוס

מתי עושים ניתוח הרמת סינוס ובאיזו שיטה? כאשר אדם מאבק שיניים טבעיות באזור העליון של השיניים הטוחנות, נוצרת ספיגה של הרכב האלוואולרי בצורה כזו שאיננה

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.