הכל על תקשור בטלפון – כל היתרונות

תקשור טלפוני
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

כשאנחנו חושבים על מתקשרים, אז בראש של מרביתנו יש תמונה של אדם שעוצם עיניים ומדבר אל עצמו במטרה למשוך אליו נשמות או ישויות שונות בשביל לתקשר איתן, ודרכן הוא יוכל לקבל תשובות עבור הלקוחות שלו.

התמונה הזאת נכונה באופן חלקי. למה באופן חלקי? מסיבה מאוד פשוטה, כיום אפשר לעשות תקשור בטלפון. לא חייבים להגיע אל המתקשר פיזית. ניתן ליצור איתו קשר בטלפון בכל שעה, והוא ינסה לתקשר עם ישויות שונות בשביל לספק לנו את המידע והתשובות שאנחנו מחפשים.

האופציה של תקשור בטלפון היא מאוד פופולארית ומותר לומר, שהיא תופסת תאוצה ככל שעולם התקשור הופך להיות יותר ויותר מקובל. כפי שנוכל לראות מיד, יש יתרונות שונים לתקשור בטלפון. לפני שנציג אותם חשוב להבהיר, השימוש בשיחת טלפון אינו מפחית מרצינות העניין או מחשיבותו. יש מי שסבור שתקשור בטלפון הוא פחות מעמיק מתקשור פנים אל פנים, אך זה לא נכון, זה פשוט הרבה יותר מדויק ונוח, כפי שנוכל לראות מיד.

יתרונות של תקשור בטלפון

יתרון ראשון הוא כאמור היכולת לבצע את התקשור באופן מידי ומתי שרוצים. אין כאן הגבלה, להבדיל מתקשור פנים אל פנים שמחייב הגעה אל המתקשר, הרי שבמקרה הזה ניתן לערוך את התקשור בכל שעה ומכל מקום. זה יכול לעזור למי שזקוק לעזרה באמצע משא ומתן, בסופ”ש רומנטי או בכל מועד אחר.

יתרון שני הוא שמדובר בשיחה הרבה יותר קלילה ופשוטה. שיחות פנים אל פנים כוללות אבחון וכוללות הרבה מאוד תהליכים מקדימים. כאן השיחה מתבצעת בצורה מהירה, זריזה. אין צורך להכביד במילים. המתקשר עושה את העבודה שלו והלקוח מקבל את מה שהוא רוצה.

יתרון שלישי, זו שיטה חסכונית יותר. מכל היבט שהוא מדובר על דיאלוג חסכוני יותר. ראשית, עלות שיחה למתקשר היא זולה יותר מאשר פגישה עמו במשרד, שנית, כל העלויות הנלוות נחסכות. אין צורך לשלם על דלק, חנייה, אוכל וכדומה.

יתרון רביעי, קל יותר לרשום את דברי המתקשר ואולי אפילו להקליט אותו. כך ניתן להאזין לו ולשמוע לעומק מה הוא אמר ולמה הוא התכוון. זה יכול לעזור לביצוע התהליך בהמשך.

 

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

Uncategorized

הכל על טיפולי CBT

לאורך השנים השתכללו אינספור שיטות טיפול בעולם הפסיכולוגיה והפסיכותרפיה ובכלל אנשים עוברים לטיפול באמצעות שיטות טבעיות יותר מאשר בטיפול בתרופות. טיפולי CBT הנם טיפולים פורצי

Uncategorized

הכל על סיפורו של רבי מאיר בעל הנס

רבי מאיר בעל הנס חי בתקופה של לפני 2,000 שנה לערך בדור השני של התנאים לאחר חורבן בית המקדש והדור הרביעי של התנאים בסך הכול.

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.