הכל על מופע תיפוף רחוב

מופע תיפוף רחוב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter

בכל מקום אליו אנחנו מגיעים, אחת האטרקציות הפופולאריות ביותר, הן בקרב מבוגרים אך בעיקר בקרב ילדים, הם מופעי רחוב. אנחנו יכולים לראות את זה בארץ ובוודאי בחו”ל. אנחנו יכולים למצוא מופעי רחוב בירידים, שווקים, תערוכות, אירועי ספורט, אירועי תרבות, ואפילו ככה סתם במקומות בהם נאספים הרבה אנשים, במיוחד בסופי שבוע ובחגים.

אחד מאותם מופעי רחוב האהובים ביותר, הוא מופע תיפוף רחוב. מדובר במופע שאשר נערך על ידי מתופפים מקצועיים שלמדו את התחום, וחלקם אף מתופפים בלהקות או באירועים שונים. מדובר על מופע ייחודי, משתי סיבות, מעצם זה שהוא נערך במקום לא צפוי, בין אם זה אמצע רחוב, טיילת, כיכר עירונית או פארק ציבורי. ובין אם זה בגלל שהוא כולל אמצעים שונים לתיפוף. לא מדובר רק בתופים רגילים, כפי שאנחנו מכירים אלא גם באמצעים נוספים למשל, פחי שמן, קופסאות ברזל ופלסטיק, ועוד מגוון אמצעים שניתן לתופף עליהם ולהוציא מהם צלילים מיוחדים.

מופע תיפוף רחוב, מושך אליו אנשים רבים אשר נאספים סביב המתופפים ומקשיבים להם, הרבה בזכות רמת הכישרון הגבוהה שלהם וכן בזכות, כאמור, העובדה שמדובר בתיפוף על אמצעים שונים. לא תמיד מדובר באמצעים שאפשר למצוא בהופעות רגילות או במקומות אחרים. צריך לציין, שהרבה פעמים יש חיבור בין מערכות תיפוף, דרבוקות וכן כלים ואמצעים אחרים, כאמור, שמאפשרים להפיק מהם צלילים שונים.

מופע תיפוף רחוב לכל אירוע

מופע תיפוף רחוב ניתן למצוא לא רק במקומות פתוחים לכלל הציבור אלא גם באירועים סגורים יותר. למשל, ימי הולדת לילדים ולמבוגרים, מסיבות כיתה, ימי גיבוש ואירועים בחברה ועוד.

הסיבה שמופעים אלו מאוד פופולאריים בסוג כזה של אירועים היא בגלל שכך ניתן לשלהב את הקהל, לעורר אותם. הם יכולים לרקוד לצלילי התופים, הם יכולים ליהנות מהפעלות שונות שקשורות לתיפוף (בוודאי אם מדובר באירוע של ילדים), וכן הם יכולים להוסיף לצלילים אלמנטים של כלי נגינה אחרים. כל זה יותר חגיגה גדולה מאוד.

מופע תיפוף, נערך על ידי מתופפים מקצועיים אשר דואגים גם לדבר עם הקהל, להצחיק אותם, לספר להם סיפורים. כל זה יוצר אירוע מיוחד וקסום שגורמים לאורחים ליהנות מהתיפוף ומכל מה שמתבצע על ידם לצידו.

 

הרשמו לניוזלטר של allabout

הישארו מעודכנים לפני כולם.

מאמרים נוספים:

עיצוב הבית

טיפים לבחירת כלים סניטריים

אתם לקראת שיפוץ  חלל חדר האמבטיה ומעוניינים לרכוש כיור ואמבטיה חדשים ועוד אלמנטים? כל האמצעים והפריטים הסניטריים מטרתם להעניק לנו הגנה מיטבית לניקיון ושמירה על

רכב

הכל על הסעות בירושלים

ירושלים היא לא רק עיר הבירה ואחת הערים הגדולות בישראל, אלא גם מוקד עלייה לרגל עבור תיירים מכל רחבי העולם. כפועל יוצא מכך, יש בירושלים

פרסמו אצלינו את המאמרים שלכם

רוצים לפרסם את המאמר שלכם אצלינו באתר? השאירו פרטים בצור קשר, רשמו לנו מה התחום שלכם ונחזור אליכם בהקדם.